28 | | ||[wiki:acho acho] || Andrew Cho |||| |
29 | | ||[wiki:adfernandes adfernandes] || Andrew Fernandes |||| |
30 | | ||[wiki:aecollins1 aecollins1] || Anthony Collins |||| |
31 | | ||[wiki:afb afb] || Anders F. Björklund |||| |
32 | | ||[wiki:akitada akitada] || Akira Kitada |||| |
33 | | ||[wiki:alpha alpha] || Adam Byrtek |||| |
34 | | ||[wiki:and.damore and.damore] || Andrea D'Amore || anddam || |
35 | | ||[wiki:armahg armahg] || George Armah || Armahg || |
36 | | ||[wiki:arthurk arthurk] || Arthur Koziel |||| |
37 | | ||[wiki:aschenke aschenke] || Adam Schenker |||| |
38 | | ||[wiki:bbyer bbyer] || Ben Byer |||| |
39 | | ||[wiki:bfulgham bfulgham] || Brent Fulgham |||| |
40 | | ||[wiki:billitch billitch] || Thomas de Grivel |||| |
41 | | ||[wiki:blair blair] || Blair Zajac |||| |
42 | | ||[wiki:boeyms boeyms] || Boey Maun Suang |||| |
43 | | ||[wiki:boydwaters boydwaters] || Boyd Waters |||| |
44 | | ||[wiki:breskeby breskeby] || René Gröschke |||| |
45 | | ||[wiki:brett brett] || Brett Eisenberg |||| |
| 28 | ||[wiki:acho] || Andrew Cho |||| |
| 29 | ||[wiki:adfernandes] || Andrew Fernandes |||| |
| 30 | ||[wiki:aecollins1] || Anthony Collins |||| |
| 31 | ||[wiki:afb] || Anders F. Björklund |||| |
| 32 | ||[wiki:akitada] || Akira Kitada |||| |
| 33 | ||[wiki:alpha] || Adam Byrtek |||| |
| 34 | ||[wiki:and.damore] || Andrea D'Amore || anddam || |
| 35 | ||[wiki:armahg] || George Armah || Armahg || |
| 36 | ||[wiki:arthurk] || Arthur Koziel |||| |
| 37 | ||[wiki:aschenke] || Adam Schenker |||| |
| 38 | ||[wiki:bbyer] || Ben Byer |||| |
| 39 | ||[wiki:bfulgham] || Brent Fulgham |||| |
| 40 | ||[wiki:billitch] || Thomas de Grivel |||| |
| 41 | ||[wiki:blair] || Blair Zajac |||| |
| 42 | ||[wiki:boeyms] || Boey Maun Suang |||| |
| 43 | ||[wiki:boydwaters] || Boyd Waters |||| |
| 44 | ||[wiki:breskeby] || René Gröschke |||| |
| 45 | ||[wiki:brett] || Brett Eisenberg |||| |
52 | | ||[wiki:deric deric] || Daniel Ericsson |||| |
53 | | ||[wiki:devans devans] || David B. Evans |||| |
54 | | ||[wiki:dh dh] || Derek Harland || !__des!__ || |
55 | | ||[wiki:digdog digdog] || Kevin Fyure |||| |
56 | | ||[wiki:digx digx] || Rick Martinez |||| |
57 | | ||[wiki:dluke dluke] || Daniel J. Luke |||| |
58 | | ||[wiki:dpemmons dpemmons] || Dale P. Emmons |||| |
59 | | ||[wiki:dports dports] || Dan Ports |||| |
60 | | ||[wiki:drernie drernie] || Ernest N. Prabhakar |||| |
61 | | ||[wiki:dweber dweber] || Darren L. Weber |||| |
62 | | ||[wiki:easieste easieste] || Mark Evenson |||| |
63 | | ||[wiki:eborisch eborisch] || Eric A. Borisch |||| |
64 | | ||[wiki:ecronin ecronin] || Eric Cronin |||| |
65 | | ||[wiki:elelay elelay] || Eric Le Lay |||| |
66 | | ||[wiki:enl enl] || Dmitry Gorbik || Enlightened || |
67 | | ||[wiki:epimenov epimenov] || Eugene Pimenov || libc || |
68 | | ||[wiki:erickt erickt] || Erick Tryzelaar |||| |
69 | | ||[wiki:febeling febeling] || Caspar Florian Ebeling |||| |
70 | | ||[wiki:fenner fenner] || Bill Fenner |||| |
71 | | ||[wiki:ged ged] || Michael Granger |||| |
72 | | ||[wiki:gboyce gboyce] || Greg Boyce |||| |
73 | | ||[wiki:giorgio_v giorgio_v] ||Giorgio Valoti|||| |
74 | | ||[wiki:gui_dos gui_dos] || Guido Soranzio |||| |
75 | | ||[wiki:gwhitney gwhitney] || Glen Whitney |||| |
76 | | ||[wiki:gwright gwright] || Gregory Wright |||| |
77 | | ||[wiki:hircus hircus] || Michel Salim |||| |
78 | | ||[wiki:ianeiloart ianeiloart] || Ian Eiloart |||| |
79 | | ||[wiki:ieure ieure] || Ian Eure |||| |
80 | | ||[wiki:illogic-al illogic-al] || Orville Bennett || illogic-al and/or illogical || |
81 | | ||[wiki:jameskyle jameskyle] || James Kyle || krunk- || |
82 | | ||[wiki:jann jann] || Jann Röder |||| |
83 | | ||[wiki:jeffadams78 jeffadams78] || Jeff Adams |||| |
84 | | ||[wiki:jeremyhu jeremyhu] || Jeremy Huddleston |||| |
85 | | ||[wiki:jochen jochen] || Jochen Küpper |||| |
86 | | ||[wiki:joe joe] || Joe Auty |||| |
87 | | ||[wiki:jrozner jrozner] || Joe Rozner|| livinded || |
88 | | ||[wiki:jonas jonas] || Jonas Bähr |||| |
89 | | ||[wiki:josephholsten josephholsten] || Joseph Holsten |||| |
90 | | ||[wiki:jowens jowens] || John Owens |||| |
91 | | ||[wiki:jpm jpm] || Jean-Pierre Mouilleseaux |||| |
92 | | ||[wiki:juanger juanger] || Juan Germán Castañeda Echevarría |||| |
93 | | ||[wiki:jwa jwa ] || Jyrki Wahlstedt |||| |
94 | | ||[wiki:kevin kevin] || Kevin Van Vechten |||| |
95 | | ||[wiki:kimuraw kimuraw] || Wataru Kimura |||| |
| 52 | ||[wiki:deric] || Daniel Ericsson |||| |
| 53 | ||[wiki:devans] || David B. Evans |||| |
| 54 | ||[wiki:dh] || Derek Harland || !__des!__ || |
| 55 | ||[wiki:digx] || Rick Martinez |||| |
| 56 | ||[wiki:dluke] || Daniel J. Luke |||| |
| 57 | ||[wiki:dpemmons] || Dale P. Emmons |||| |
| 58 | ||[wiki:dports] || Dan Ports |||| |
| 59 | ||[wiki:drernie] || Ernest N. Prabhakar |||| |
| 60 | ||[wiki:dweber] || Darren L. Weber |||| |
| 61 | ||[wiki:easieste] || Mark Evenson |||| |
| 62 | ||[wiki:eborisch] || Eric A. Borisch |||| |
| 63 | ||[wiki:ecronin] || Eric Cronin |||| |
| 64 | ||[wiki:elelay] || Eric Le Lay |||| |
| 65 | ||[wiki:enl] || Dmitry Gorbik || Enlightened || |
| 66 | ||[wiki:epimenov] || Eugene Pimenov || libc || |
| 67 | ||[wiki:erickt] || Erick Tryzelaar |||| |
| 68 | ||[wiki:febeling] || Caspar Florian Ebeling |||| |
| 69 | ||[wiki:fenner] || Bill Fenner |||| |
| 70 | ||[wiki:ged] || Michael Granger |||| |
| 71 | ||[wiki:gboyce] || Greg Boyce |||| |
| 72 | ||[wiki:giorgio_v] ||Giorgio Valoti|||| |
| 73 | ||[wiki:gui_dos] || Guido Soranzio |||| |
| 74 | ||[wiki:gwhitney] || Glen Whitney |||| |
| 75 | ||[wiki:gwright] || Gregory Wright |||| |
| 76 | ||[wiki:hircus] || Michel Salim |||| |
| 77 | ||[wiki:ianeiloart] || Ian Eiloart |||| |
| 78 | ||[wiki:ieure] || Ian Eure |||| |
| 79 | ||[wiki:illogic-al] || Orville Bennett || illogic-al and/or illogical || |
| 80 | ||[wiki:jameskyle] || James Kyle || krunk- || |
| 81 | ||[wiki:jann] || Jann Röder |||| |
| 82 | ||[wiki:jeffadams78] || Jeff Adams |||| |
| 83 | ||[wiki:jeremyhu] || Jeremy Huddleston |||| |
| 84 | ||[wiki:jochen] || Jochen Küpper |||| |
| 85 | ||[wiki:joe] || Joe Auty |||| |
| 86 | ||[wiki:jrozner] || Joe Rozner|| livinded || |
| 87 | ||[wiki:jonas] || Jonas Bähr |||| |
| 88 | ||[wiki:josephholsten] || Joseph Holsten |||| |
| 89 | ||[wiki:jowens] || John Owens |||| |
| 90 | ||[wiki:jpm] || Jean-Pierre Mouilleseaux |||| |
| 91 | ||[wiki:juanger] || Juan Germán Castañeda Echevarría |||| |
| 92 | ||[wiki:jwa ] || Jyrki Wahlstedt |||| |
| 93 | ||[wiki:kevin] || Kevin Van Vechten |||| |
| 94 | ||[wiki:kimuraw] || Wataru Kimura |||| |
97 | | ||[wiki:kvv kvv] || Kevin Van Vechten |||| |
98 | | ||[wiki:landonf landonf] || Landon Fuller |||| |
99 | | ||[wiki:lightnin lightnin] || Christian Federmann |||| |
100 | | ||[wiki:macsforever2000 macsforever2000] || Frank Schima || mf2k_mp || |
101 | | ||[wiki:markd markd] || Mark Duling |||| |
102 | | ||[wiki:mas mas] || Marc André Selig |||| |
103 | | ||[wiki:mbclark mbclark] || M. Brooks Clark |||| |
104 | | ||[wiki:mc mc] || Marc Chantreux || khatar || |
105 | | ||[wiki:mcalhoun mcalhoun] || Marcus Calhoun-Lopez |||| |
106 | | ||[wiki:mfeiri mfeiri] || Michael Feiri |||| |
107 | | ||[wiki:michaelld michaelld] || Michael Dickens |||| |
108 | | ||[wiki:mij mij] || Jim Mock |||| |
109 | | ||[wiki:milosh milosh] || Emmanuel Hainry |||| |
| 96 | ||[wiki:kvv] || Kevin Van Vechten |||| |
| 97 | ||[wiki:landonf] || Landon Fuller |||| |
| 98 | ||[wiki:lightnin] || Christian Federmann |||| |
| 99 | ||[wiki:macsforever2000] || Frank Schima || mf2k_mp || |
| 100 | ||[wiki:markd] || Mark Duling |||| |
| 101 | ||[wiki:mas] || Marc André Selig |||| |
| 102 | ||[wiki:mbclark] || M. Brooks Clark |||| |
| 103 | ||[wiki:mc] || Marc Chantreux || khatar || |
| 104 | ||[wiki:mcalhoun] || Marcus Calhoun-Lopez |||| |
| 105 | ||[wiki:mfeiri] || Michael Feiri |||| |
| 106 | ||[wiki:michaelld] || Michael Dickens |||| |
| 107 | ||[wiki:mij] || Jim Mock |||| |
| 108 | ||[wiki:milosh] || Emmanuel Hainry |||| |
112 | | ||[wiki:mmw mmw] || Muhammed M. Weiss || mmw & _mmw || |
113 | | ||[wiki:mnick mnick] || Maximilian Nickel || mnick || |
114 | | ||[wiki:mr_bond mr_bond] || Daniel Bond |||| |
115 | | ||[wiki:n3npq n3npq] || Jeff Johnson |||| |
116 | | ||[wiki:narf_tm narf_tm] || Matthew Ross |||| |
117 | | ||[wiki:nick nick] || Nick Ludlam |||| |
118 | | ||[wiki:noel noel] || Raffaele De Lorenzo |||| |
119 | | ||[wiki:nottwo nottwo] || Trannie Carter |||| |
120 | | ||[wiki:nox nox] || Anthony Ramine || N_Ox || |
121 | | ||[wiki:perry perry] || Perry Lee || pjl || |
122 | | ||[wiki:pguyot pguyot] || Paul Guyot |||| |
123 | | ||[wiki:phw phw] || Philipp Weißmann |||| |
124 | | ||[wiki:pipping pipping] || Elias Pipping |||| |
125 | | ||[wiki:pmagrath pmagrath] || Paul Magrath |||| |
126 | | ||[wiki:pmq pmq] || Pierre Queinnec |||| |
127 | | ||[wiki:ram ram] || Adam Mercer |||| |
128 | | ||[wiki:raphael raphael] || Raphael Straub |||| |
129 | | ||[wiki:rasmus rasmus] || Rasmus Andersson || || |
130 | | ||[wiki:reiffert reiffert] || Thomas Reifferscheid |||| |
131 | | ||[wiki:rene rene] || René Küttner || _rene || |
132 | | ||[wiki:rhwood rhwood] || Randall H. Wood |||| |
133 | | ||[wiki:riccardo riccardo] || Riccardo Andreoli |||| |
134 | | ||[wiki:ricci ricci] || Eric Hall || gh1 || |
135 | | ||[wiki:rmstonecipher rmstonecipher] || Ryan Stonecipher || ToHellWithGA|| |
136 | | ||[wiki:rowue rowue] || Rolf Würdemann |||| |
137 | | ||[wiki:rsk rsk] || Ryusuke Sekiyama |||| |
138 | | ||[wiki:saispo saispo] || Jérôme Soyer |||| |
139 | | ||[wiki:scantor scantor] || Scott Cantor |||| |
140 | | ||[wiki:sfiera sfiera] || Chris Pickel |||| |
141 | | ||[wiki:sharky sharky] || Jeremy Lainé || jeremy_laine || |
142 | | ||[wiki:singingwolfboy singingwolfboy] || David Baumgold || wolfboy22 || |
143 | | ||[wiki:snc snc] || Jeremy Lavergne |||| |
144 | | ||[wiki:stechert stechert] || Andre Stechert |||| |
145 | | ||[wiki:stromnov stromnov] || Andrew Stromnov |||| |
146 | | ||[wiki:takanori takanori] || Takanori Yamamoto |||| |
147 | | ||[wiki:takeshi takeshi] || Takeshi Enomoto |||| |
148 | | ||[wiki:te.pickering te.pickering] || Timothy Pickering |||| |
149 | | ||[wiki:texel texel] || June Tate-Gans |||| |
150 | | ||[wiki:th5 th5] || Tom Hutchinson || th5 || |
151 | | ||[wiki:tim tim] || Tim Pritlove |||| |
152 | | ||[wiki:toby toby] || Toby Peterson |||| |
153 | | ||[wiki:tommyd tommyd] || Thomas Keller |||| |
154 | | ||[wiki:tristan tristan] || Tristan O'Tierney |||| |
155 | | ||[wiki:tzikis tzikis] || Vasileios Georgitzikis |||| |
156 | | ||[wiki:usami-k usami-k] || Kosuke Usami |||| |
157 | | ||[wiki:victor victor] || Victor Oppleman |||| |
158 | | ||[wiki:vinc17 vinc17] || Vincent Lefèvre |||| |
159 | | ||[wiki:vince vince]|| Vincent Habchi |||| |
160 | | ||[wiki:waqar waqar] || Waqar Malik |||| |
161 | | ||[wiki:wms wms] || William Siegrist || _wms || |
162 | | ||[wiki:wsimpson wsimpson] || William A. Simpson |||| |
163 | | ||[wiki:wyuenho wyuenho] || Yue Ho Wong |||| |
164 | | ||[wiki:yves yves] || Yves de Champlain |||| |
| 111 | ||[wiki:mmw] || Muhammed M. Weiss || mmw & _mmw || |
| 112 | ||[wiki:mnick] || Maximilian Nickel || mnick || |
| 113 | ||[wiki:mr_bond] || Daniel Bond |||| |
| 114 | ||[wiki:n3npq] || Jeff Johnson |||| |
| 115 | ||[wiki:narf_tm] || Matthew Ross |||| |
| 116 | ||[wiki:nick] || Nick Ludlam |||| |
| 117 | ||[wiki:noel] || Raffaele De Lorenzo |||| |
| 118 | ||[wiki:nottwo] || Trannie Carter |||| |
| 119 | ||[wiki:nox] || Anthony Ramine || N_Ox || |
| 120 | ||[wiki:perry] || Perry Lee || pjl || |
| 121 | ||[wiki:pguyot] || Paul Guyot |||| |
| 122 | ||[wiki:phw] || Philipp Weißmann |||| |
| 123 | ||[wiki:pipping] || Elias Pipping |||| |
| 124 | ||[wiki:pmagrath] || Paul Magrath |||| |
| 125 | ||[wiki:pmq] || Pierre Queinnec |||| |
| 126 | ||[wiki:ram] || Adam Mercer |||| |
| 127 | ||[wiki:raphael] || Raphael Straub |||| |
| 128 | ||[wiki:rasmus] || Rasmus Andersson || || |
| 129 | ||[wiki:reiffert] || Thomas Reifferscheid |||| |
| 130 | ||[wiki:rene] || René Küttner || _rene || |
| 131 | ||[wiki:rhwood] || Randall H. Wood |||| |
| 132 | ||[wiki:riccardo] || Riccardo Andreoli |||| |
| 133 | ||[wiki:ricci] || Eric Hall || gh1 || |
| 134 | ||[wiki:rmstonecipher] || Ryan Stonecipher || ToHellWithGA|| |
| 135 | ||[wiki:rowue] || Rolf Würdemann |||| |
| 136 | ||[wiki:rsk] || Ryusuke Sekiyama |||| |
| 137 | ||[wiki:saispo] || Jérôme Soyer |||| |
| 138 | ||[wiki:scantor] || Scott Cantor |||| |
| 139 | ||[wiki:sfiera] || Chris Pickel |||| |
| 140 | ||[wiki:sharky] || Jeremy Lainé || jeremy_laine || |
| 141 | ||[wiki:singingwolfboy] || David Baumgold || wolfboy22 || |
| 142 | ||[wiki:snc] || Jeremy Lavergne |||| |
| 143 | ||[wiki:stechert] || Andre Stechert |||| |
| 144 | ||[wiki:stromnov] || Andrew Stromnov |||| |
| 145 | ||[wiki:takanori] || Takanori Yamamoto |||| |
| 146 | ||[wiki:takeshi] || Takeshi Enomoto |||| |
| 147 | ||[wiki:te.pickering] || Timothy Pickering |||| |
| 148 | ||[wiki:texel] || June Tate-Gans |||| |
| 149 | ||[wiki:th5] || Tom Hutchinson || th5 || |
| 150 | ||[wiki:tim] || Tim Pritlove |||| |
| 151 | ||[wiki:toby] || Toby Peterson |||| |
| 152 | ||[wiki:tommyd] || Thomas Keller |||| |
| 153 | ||[wiki:tristan] || Tristan O'Tierney |||| |
| 154 | ||[wiki:tzikis] || Vasileios Georgitzikis |||| |
| 155 | ||[wiki:usami-k] || Kosuke Usami |||| |
| 156 | ||[wiki:victor] || Victor Oppleman |||| |
| 157 | ||[wiki:vinc17] || Vincent Lefèvre |||| |
| 158 | ||[wiki:vince]|| Vincent Habchi |||| |
| 159 | ||[wiki:waqar] || Waqar Malik |||| |
| 160 | ||[wiki:wms] || William Siegrist || _wms || |
| 161 | ||[wiki:wsimpson] || William A. Simpson |||| |
| 162 | ||[wiki:wyuenho] || Yue Ho Wong |||| |
| 163 | ||[wiki:yves] || Yves de Champlain |||| |